*Stephen Album Rare Coins. Islamic, Indian & Oriental Coins. Auction 9 December 11, 2010
- Santa Rosa
- Stephen Album
- Stephen Album
- in-4°
- Legatura
- Brossura
92 p., 1098 lots illustrés en coul. Inv. 34445