*Spink Coin Auctions n°81, 19 November 1990

Spink & Son Ltd, 1990

4,00 €

1990
Spink & Son Ltd
in-4°
MONNAIES ANGLAISES
Legatura
Brossura

18p., 17 pl. Inv. 24646