*Numismatica Ars Classica Auction N, 26th June 2003. Greek, Roman & Byzantine Coins

Numismatic Ars Classica AG, 2003

  • 2003
  • Zürich-London
  • Numismatic Ars Classica AG
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

53 p., 86 pl. n/b n/b. Inv. 24324