*Numismatica Ars Classica Auction 84. 20-21 May 2015. Greek, Roman & Byzantine Coins

Numismatic Ars Classica AG, 2015
30,00 €

  • 2015
  • Zürich-London
  • Numismatic Ars Classica AG
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

247 p., 837 lots illustrés en coul. Inv. 44287