*Muntenveiling. International Coin Auctioneers. Veiling 45, zaterdag 19 december 2009

Muntenveiling, 2009
4,00 €

  • 2009
  • Amsterdam
  • Muntenveiling
  • In-4° carré
  • Legatura
  • Brossura

37 p., nbr. ill. n/b et coul. Inv. 24844