*Karel de Geus. Muntveilingen. Auction 52, 1-3 november 2021. Munten, penningen en papiergeld

Karel De Geus
Karel de Geus, 2021

  • 2021
  • Veldhoven
  • Karel De Geus
  • Karel de Geus
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

207 p., 2760 lots la plupart illustrés en n/b et en coul. Inv. 44432