*Karel de Geus. Muntveilingen. Auction 52, 1-3 november 2021. Munten, penningen en papiergeld
- 2021
- Veldhoven
- Karel De Geus
- Karel de Geus
- in-4°
- Legatura
- Brossura
207 p., 2760 lots la plupart illustrés en n/b et en coul. Inv. 44432