*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 23, 16 en 17 april 2007. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money
- Veldhoven
- Karel De Geus
- Karel de Geus Muntveilingen
- in-4°
- Legatura
- Brossura
147 p., 24 pl. n/b. Inv. 44660