Internationale og danske Malerier- Antikviteter auktion 448
- 1983
- Copenhagen
- Arne Bruun Rasmussen
- Brossura illustrata
- Legatura
- Brossura
cm 13x21 pag. 640 ill. cent col e b/n c.m. Copenhagen dal 07/04 al 12/04/1983