*Collection of Large Size Silver Coins of the World formed by Edward D. Milas Auktion 42. 21st Oktober 1992
- 1992
- Spink Taisei
- Spink Taisei
- in-4°
- Legatura
- Brossura
46 p., 78 lots illustrés en n/b. Inv. Th 506