*Chiswick auctions. Antiquities and Tribal Art , 29 September 2015

Chiswick auctions, 2015

  • 2015
  • Chiswick auctions
  • Gd. in-8 carré
  • Legatura
  • Brossura

44 p., 136 lots illustrés en coul. Inv. Th 359