Beijers Klassiska. Varauktion 1987

Beijers Auktioner, 1987
25,00 €
(Manerba Del Garda, Italia)

  • 1987
  • Stoccolma
  • Beijers Auktioner
  • Brossura illustrata
  • Italiano
  • Legatura
  • Brossura

cm 17x22 pag. 308 ill. 64 tav col, 1245 b/n c. asta Stoccolma, Beijers Auktioner dal 22/04 al 24/04. Catalogo N∞ 17