*Baldwin's of St Jame's, 9 May 2017. Islamic Coin Auction
- 2017
- A.H. Baldwin
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
536 lots illustrés en n/b Inv. Th 2935