*Baldwin's Auctions. Auction n°48, 26 September 2006. One Hundred Numismatic Rarities
- 2006
- A.H. Baldwin
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
64 p., 100 lots illustrés en coul. Inv. Th 2892