*Baldwin's Auctions. Auction n°42, 26 September 2005. The Willian C Boyd Collection
- 2005
- A.H. Baldwin
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
180 p., 1503 lots en partie illustrés en coul. Inv. Th 2888