A.H. Baldwin

*Baldwin's Auctions. Auction n°4, 3 May 1995. Greek, Roman, British, Irish and World Coins, Medals and Banknotes

Baldwin's Auctions Ltd, 1995

1995
A.H. Baldwin
Baldwin's Auctions Ltd
in-4°
Legatura
Brossura

67 p., 38 pl. n/b. Inv. Th 2866