A.H. Baldwin

*Baldwin's Auctions. Auction n°23, 3 May 2000. Roman, Greek & World Coins. Islamic Coins. British Coins and Tokens

Baldwin's Auctions Ltd, 2000

2000
A.H. Baldwin
Baldwin's Auctions Ltd
in-4°
Legatura
Brossura

71 p., 22 pl. n/b. Inv. Th 2876