A.H. Baldwin

*Baldwin's Auctions. Auction n°15, 13 October 1997. 125 Years 1872 to 1997. A Celebration

Baldwin's Auctions Ltd, 1997

1997
A.H. Baldwin
Baldwin's Auctions Ltd
in-4°
Legatura
Brossura

46 p., 125 lots illustrés en n/b., 2 pl. coul. Inv. Th 2871