*Auction Thirty, October 11 2011. Important Coins, Tokens, Medals

Davissons Ltd, 2011

2011
Cold Spring
Davissons Ltd
in-4°
Legatura
Brossura

48 p., 357 lots illustrés en coul. Inv. 2986