*Ancient Coins. Monete italiane. Coins and Medals of the World. Auction 51. 1st June 1994

Spink Taisei
Spink Taisei, 1994

  • 1994
  • Zürich
  • Spink Taisei
  • Spink Taisei
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

83 p., 1222 lots la plupart illustrés en n/b, 1 pl. coul. Inv. Th 512